Opryskiwacz Herbidome 350, przeznaczony do oprysku herbicydami, pozwala na wykonywanie stuprocentowo bezpiecznych zabiegów usuwania chwastów w każdych warunkach. Głowica opryskująca osłonięta okrągłą osłoną wykonuje oprysk w pasie 35 cm. Oprysk jest całkowicie osłonięty i zabezpieczony przed znoszeniem przez wiatr. Opryskiwacz zasilają 4 baterie R20 wystarczające na 40 godzin pracy urządzenia.

Zużycie cieczy roboczej wynosi od 20-40 l/ha. Opryskiwacz wyposażono w 10-litrowy zbiornik pozwalający pracować przez około 90 minut.

Opryskiwacz Herbidome 350 stosujemy wszędzie gdzie jest konieczność wykonywania oprysków herbicydowych: w uprawach leśnych, szkółkach, plantacjach roślin ozdobnych, plantacjach truskawek, porzeczek i innych owoców, w sadach, a także przy likwidacji roślinności przerastającej kostkę brukową, chodniki czy żwirowe alejki.

Zabieg dokonywany opryskiwaczem Herbidome 350 jest cichy i skuteczny, ponadto niewielka ilość zużywanej cieczy roboczej pozwala na praktycznie niezauważalną aplikację herbicydu.

Dane techniczne opryskiwacza Herbidome 350
Szerokość oprysku 350mm
Waga (pusty): 2 kg
Waga (gotowy do oprysku): 12 kg
Pojemność zbiornika: 10 litrów
Czas opryskiwania na jednym zbiorniku około 90 minut

Załączniki